Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

flash

vyberte si zážitek

Zážitky pro ženy

Letecky denLetecký den

Toužíte proletět se letadélkem, které v létě pozorujete nad hlavou, když se opalujete na louce? Milujete pohled na svět z výšky? My pro vás máme jedinečnou příležitost, jak sobě nebo svým nejbližším uděláte radost.
...vice

Tandemový seskokTandemový seskok

Toužíte poznat na vlastní kůži pocit „volného pádu“? My pro vás máme Bezkonkurenční adrenalinový zážitek, na který budete vzpomínat celý život.
...vice

Let balonemVyhlídkový let balónem

Nezapomenutelný let vyhlídkovým balónem jistě potěší nejen vás, ale i vaše přátele, rodiče nebo děti. Nechte se unášet větrem, podívejte se na své město z ptačí perspektivy.
...vice

Tělové zábalyTělové zábaly pro krásu

Dopřejte sobě nebo své kamarádce, mamince, dceři či babičce celotělový zábal dle vašeho výběru, po kterém se budete cítit mladší a krásnější. Ke každému zábalu od nás navíc obdržíte dárek na památku.
...vice

KaroterapieKyroterapie

Kryoterapie, unikátní metoda celotělové chladové léčby, využívající extrémně nízkých teplot.
...vice

LymfodrenazeLymfodrenáže

Zbavte se celulitidy jednou pro vždy..Darujte sobě, vaší kamarádce, mamince, dceři nebo babičce 10sezení, které dokonale vyčistí vaše tělo zevnitř.
...vice

MasazMasáže vašich snů

Rozmazlete sebe či vaše milované jednou z mnoha námi nabízených masáží v prostředí lázní, které jsou více než 100let staré. Setkáte se tu s erudovaným týmem lázeňských a rehabilitačních odborníků, pro které je vstřícnost a maximální nasazení samozřejmostí.
...vice

Nehtove_studioNehtové studio

Už vás nebaví jak rychle se vám lámou nehty? Nebaví vás si je lakovat 2krát týdně a i tak mít neustále pocit neupravených rukou? Máme skvělý dárek nejen pro vás.
...vice

KoupeleNetradiční koupele

Máte rádi koupele všeobecně? My pro vás máme takové koupele, na které hned tak nezapomenete. Představte si, jak se vaše tělo celé ponoří do vany plné vína nebo piva..K tomu dostanete vždy sklenici piva nebo vína a navíc od nás obdržíte dárek na památku.
...vice

VizážistkaOsobní vizážistka

Chcete změnit svou image a nevíte jak na to? Přemýšlíte jaký jste vlastně typ? Sluší vám blond nebo tmavší odstíny? Nevíte jak se máte líčit? Jsou vůbec dlouhé vlasy ve vašem věku ještě „IN“?
...vice

Pedikura manikuraPedikůra a manikůra

Vizitkou každého člověka jsou ruce. Již při podání ruky si o vás dotyčný udělá obrázek. Ruce jsou prostředkem k seznámení, nepodceňujte péči o ně. A nohy? Nohy nás nosí celý život, zaslouží si tedy také péči po celý náš život.
...vice

MakeupPernamentní make-up

Nebaví vás pořád se líčit a odličovat? Nedaří se vám pokaždé úplně přesně nakreslit linku kolem očí nebo rtů? Už se nemusíte trápit denodenní úpravou, máme pro vás skvělé řešení...
...vice

TermoterapieTermoterapie

Termoterapie = léčba teplem. Vyberte sobě nebo své kamarádce, mamince, dceři nebo babičce výběr ze zábalů, které vás omladí. Při odchodu od nás obdržíte dárek na památku.
...vice

VlasyVlasy delají člověka

Sníte vy, nebo vaši blízcí o vlasech jako z reklamy? Chcete zlepšit jejich kvalitu, změnit účes, zastavit jejich vypadávání? Máme perfektní dárek nejen pro vás.
...vice

VlasyŠkola tance

Čeká vás ples, svatba, firemní večírek či výročí a vy se stále na tanečním parketě cítíte nejistě? Polévá vás pot při pomyšlení na možné faux paux jako loni?
...vice

Turecke lazneTurecké lázně

Relaxace v „turecké lázni“ je jako orientální rituál v klidu a tichu. Je to východní tip komfortu, obsahující umění hýčkat tělo. Nechte váš každodenní život a shon venku přede dveřmi.
...vice

Thaiske_masazeThaiské masáže

Vyberte sobě nebo svým milovaným, přátelům, rodičům nebo dětem jednu z pestré nabídky thaiských masáží! Thaiské masáže lze objednat i přímo k vám domů!
...vice

MasazMasáž těla i duše

Věřili byste že masáž potřebuje nejen vaše tělo ale i vaše duše? My vám nabízíme obojí. Masáž vám bude provedena v astrostudiu, kde načerpáte novou sílu a energii.
...vice

Solna jeskynePobyt v solné jeskyni

Sůl nad zlato... zaznělo v jedné pohádce. A věděli jste, že sůl lze využít i jinak než na vaření? Zkuste i vy na vlastní kůži, jak může být sůl léčivá. Léčba a prevence onemocnění horních cest dýchacích, dermatologických onemocnění, revmatismu, neurózy, stresu a únavy.
...vice

Romantická projížďka na koníchRomantická projížďka na koních

Slyšeli jste že svět je nejhezčí, díváte-li se na něj z koňského sedla? Nevěříte? My vás o tom přesvěčíme. Nabízíme vám romantickou projížďku na koních pro 2, na kterou ani jeden nezapomenete.
...vice

Jízda v královském kočářeJízda v královském kočáře

Jízda v kočáře taženým dvojspřežím ušlechtilých koní. Udělejte radost svému miláčkovi, svým přátelům, rodičům či dětem a dopřejte jim královskou jízdu po městě. Budou si připadat jako králové.
...vice

Piknik v trávěPiknik v trávě

Piknikový koš plný lahůdek, šampaňské, jahody, květiny, vůně rozkvetlé louky, deka s polštářky a jen vy dva.
...vice

Věštění budoucnostiěVěštění budoucnosti

Věříte, že vše co se má stát se stane? Chcete nahlédnout do své budoucnosti? Hledáte odpovědi na své otázky a nevíte jak se rozhodnout?
...vice

Kurz snižování nadváhyKurz snižování nadváhy

Nadváha a obezita patří k velmi aktuálním tématům současnosti a jejich  incidence a prevalence stále narůstá. Obezita je považována nejen za estetický problém, který může vést k psychickým problémům jedince, ale také představuje vysoké riziko nemocnosti a úmrtnosti.
...vice

Modelkou na půl dneModelkou na půl dne

Každá žena sní o tom, stát se alespoň na chvíli modelkou, pózovat před fotoparáty, měnit účesy a make-up. My vám nebo vaší kamarádce, dceři či mamince můžemke tento sen splnit.
...vice

Váš osobní trenérVáš osobní trenér

Chcete se sebou něco začít dělat? Při pohledu do zrcadla vám klesá úsměv i nálada?máme skvělý dárek nejen pro vás, ale i vaše přátele, kteří se ne a ne odhodlat a začít cvičit.
...vice

GolfGolf pro každého

Chcete začít nebo se jen zdokonalit? Chcete si zahrát s vašimi přáteli na jednom z nejkrásnějších hřišť České republiky pyšnící se titulem nejstarší golfový klub v ČR? Máme pro vás nádherný dárek.
...vice

LimuzínaLimuzína

Zažijte pocit jaký mívají milionáři, když se projíždějí po městě v jedné ze svých limuzín řízených šoférem v livreji. Užijte si příjezd jako opravdové hvězdy.
...vice

Prodlužování vlasůProdlužování vlasů

Zajisté již od malička sníte o vlasech dlouhých a hustých jako mají princezny v pohádkách, modelky v časopisech a herečky ve filmech. Příroda k vám možná nebyla v tomto směru nakloněna, ale my pro vás máme jedinečné řešení.
...vice

Degustace vinDegustace vín

Vychutnejte si špičková vína z celého světa v pohodlí vašeho domova. Profesionální sommeliér Vás naučí jak vína správně ochutnávat, jak se vína rozlišují např. podle oblastí z kterých pocházejí, jak vína správně kombinovat s pokrmy ale i jak vína nakupovat.
...vice

Zážitková gastronomie při svíčkáchZážitková gastronomie při svíčkách

Přáli jste si zažít nevšední večeři? A co kdyby byla přímo u vás doma? Nemusíte nakupovat, nemusíte vařit, nechte se gastronomicky rozmazlit. Máme pro vás Luxusní menu doplněné o špičková vína v pohodlí vašeho domova.
...vice

TenisTenis s trenérem

Jste milovníkem tenisu, obdivně sledujete French open nebo Wimbledon? Proč jen pasivně? Zkuste si hodinu zahrát pod dohledem profesionálního tenisového trenéra a tenis se pro vás stane vášní.
...vice

Váš osobní zahradníkVáš osobní zahradník

Máte zahrádku, ale nevíte si s ní rady? Zdá se vám že soused má vždy hezčí skalku a nechápete proč vaše tráva pořád nechce nevypadat jako anglický trávník? My pro vás máme výborný dárek, a nejen pro vás.
...vice