Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

flash

vyberte si zážitek

Zážitky pro pár

Piknik v trávěPiknik v trávě

Piknikový koš plný lahůdek, šampaňské, jahody, květiny, vůně rozkvetlé louky, deka s polštářky a jen vy dva.
...vice

Postel plná růžíPostel plná růží

Proměňte svou ložnici v tak romantické místo, že se vaše 1. schůzka stane pro vašeho partnera nezapomenutelné.
...vice

Jízda v královském kočářeJízda v královském kočáře

Jízda v kočáře taženým dvojspřežím ušlechtilých koní. Udělejte radost svému miláčkovi, svým přátelům, rodičům či dětem a dopřejte jim královskou jízdu po městě. Budou si připadat jako králové.
...vice

Jízda v královském kočářeRomantický večer

Darujte své drahé polovičce romantický večer, na který ani jeden z vás nezapomenete. Dárek je vhodný i pro přátele, rodiče či vaše děti k výročí.
...vice

Romantická nocRomantická noc

Chcete prožít noc na kterou nezapomenete ani vy, ani váš partner? Nebo chcete udělat radost svým rodičům k výročí? Z naší nabídky si určitě vyberete.
...vice

Romantický víkendRomantický víkend

Lámete si hlavu nad tím, jak udělat vašeho životního partnera, lásku, manžela či manželku opravdu šťastnou/šťastným? Nabízíme vám něco, co bude nezapomenutelným zážitkem pro vás pro oba.
...vice

Víkend pro dva na horáchVíkend pro dva na horách

Udělejte radost sobě a svému partnerovi, svým přátelům, rodičům či dětem a překvapte je nezapomenutelným víkendem na horách s programem, na který se nezapomíná.
...vice

Romantický golf pro dvaRomantický golf pro dva

Chcete začít nebo se jen zdokonalit? Chcete si zahrát s vaším partnerem na jednom z nejkrásnějších hřišť České republiky pyšnící se titulem nejstarší golfový klub v ČR? Máme pro vás nádherný dárek.
...vice

TenisTenis s trenérem

Jste milovníkem tenisu, obdivně sledujete French open nebo Wimbledon? Proč jen pasivně? Zkuste si hodinu zahrát pod dohledem profesionálního tenisového trenéra a tenis se pro vás stane vášní.
...vice

Zážitková gastronomie při svíčkáchZážitková gastronomie při svíčkách

Přáli jste si zažít nevšední večeři? A co kdyby byla přímo u vás doma? Nemusíte nakupovat, nemusíte vařit, nechte se gastronomicky rozmazlit. Máme pro vás Luxusní menu doplněné o špičková vína v pohodlí vašeho domova.
...vice

Let balonemVyhlídkový let balónem

Nezapomenutelný let vyhlídkovým balónem jistě potěší nejen vás, ale i vaše přátele, rodiče nebo děti. Nechte se unášet větrem, podívejte se na své město z ptačí perspektivy.
...vice

Letecky denLetecký den

Toužíte proletět se letadélkem, které v létě pozorujete nad hlavou, když se opalujete na louce? Milujete pohled na svět z výšky? My pro vás máme jedinečnou příležitost, jak sobě nebo svým nejbližším uděláte radost.
...vice

Star dance akademyStar dance akademy

Lekce tance na profesionální úrovni. Díváte se s obdivem na pořad Bailando nebo dance akademy, kde jsou naše televizní hvězdy schopny se naučit všechny druhy tance na takové úrovni, že se nestačíte divit a obdivovat je?
...vice

Thaiske_masazeThaiské masáže

Vyberte sobě nebo svým milovaným, přátelům, rodičům nebo dětem jednu z pestré nabídky thaiských masáží! Thaiské masáže lze objednat i přímo k vám domů!
...vice

Váš osobní trenér - All InclusiveVáš osobní trenér - All Inclusive

Program all iclusive je program zvolený každému přímo na tělo.Na základě vašeho individuálního fyzického a psychkého profilu, osobních cílů, stylu života a systému stravování vám precizně osobní trenér vypracuje jak cvičební plán, tak stravovací režim, obojí šité přímo vám na míru. ...vice

Nordic walkingNordic walking

Jde o chůzi se speciálními holemi, která je ve své podstatě velmi přirozená. Využívá křížového pohybu, tudíž aktivně zapojuje více svalových skupin než obyčejná chůze.
...vice

Romantická projížďka na koníchRomantická projížďka na koních

Slyšeli jste že svět je nejhezčí, díváte-li se na něj z koňského sedla? Nevěříte? My vás o tom přesvěčíme. Nabízíme vám romantickou projížďku na koních pro 2, na kterou ani jeden nezapomenete.
...vice

LimuzínaLimuzína

Zažijte pocit jaký mívají milionáři, když se projíždějí po městě v jedné ze svých limuzín řízených šoférem v livreji. Užijte si příjezd jako opravdové hvězdy.
...vice

Degustace vinDegustace vín

Vychutnejte si špičková vína z celého světa v pohodlí vašeho domova. Profesionální sommeliér Vás naučí jak vína správně ochutnávat, jak se vína rozlišují např. podle oblastí z kterých pocházejí, jak vína správně kombinovat s pokrmy ale i jak vína nakupovat.
...vice