Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

beauty

vyberte si zážitek

Lymfodrenáže

lymfodrenas

Zbavte se celulitidy jednou pro vždy..Darujte sobě, vaší kamarádce, mamince, dceři nebo babičce 10sezení, které dokonale vyčistí vaše tělo zevnitř. Dnešní doba a životní styl má za následek, že čím dál více žen i mladých se potýká s celulitidou, tzv. pomerančovou kůží. Je to vlivem genů, nedostatlku tekutin, alkoholem, kouřením, vysokými podpadky, sedavým zaměstnáním...atd., není však pravda, že se proti celulitidě nedá bojovat. My vás o tom přesvědčíme.

Co darujete:

10x přístrojovou lymfodrenáž přímo v lázních s více než stoletou trdicí. Profesionalita pracovníků a pravidelný systém kontrol je zárukou kvalitní a špičkové péče. Přístrojová lymfodrenáž využívá střídavého přetlaku na končetiny, cílem je prevence a léčba žilních a lymfatických otoků, odstranění pocitu těžkých nohou a projevů celulitidy.

Cena zahrnuje:

10x přístrojovou lymfodrenáž

Cena nezahrnuje:

dopravu, občerstvení (dopravu lze zařídit!!!)

Zdravotní stav:

dobrý

Sezónnost, počasí:

celoročně

Počet osob:

1 osoba

Speciální předpoklady:

-

Oblečení:

pohodlné

Kdy rezervovat:

min. 1 - 2 týdny předem


CENA:
10x lymfodrenáž.........................................4500,- Kč
1x lymfodrenáž.............................................500,- Kč

Objednat:

email: info@prestigeadventure.cz  |  tel.: +420 777 129 747  |  objednávkový formulář


Obdarovaný či zájemce si sám rezervuje datum na tel. čísle nebo emailu uvedeném na dárkovém poukazu nebo na našich webových stránkách.
Dárkové poukazy jsou na jméno, tedy jsou nepřenosné a max. platnost je 6 měsíců od data vystavení. Veškeré změny jsou v kompetenci vystavovatele voucheru, tj. Agentura prestige adventure.