Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

exclusive

vyberte si zážitek

Limuzína

akrobaticky_let

Zažijte pocit jaký mívají milionáři, když se projíždějí po městě v jedné ze svých limuzín řízených šoférem v livreji. Užijte si příjezd jako opravdové hvězdy. Což takhle třeba začít svůj svatební den nebo zásnuby.Chcete zažít luxus nebo udělat dojem? Limuzína vám bude přistavena kamkoliv.

Co darujete:

Darujte sobě nebo své lásce, rodičům či dětem hodinovou projížďku luxusní limuzínou s profesionálním šoférem a šampaňským v ruce. Tento dárek lze kombinovat s jinými romantickými dárky, s pánskou jízdou nebo s čímkoli si budete přát. Nic pro nás není problém.

Cena zahrnuje:

Přistavení limuzíny na vámi určené místo, profesionální šofér k dispozici, šampaňské, čas pronájmu limuziny lze domluvit dle vašeho přání.

Cena nezahrnuje:

pojištění, jiné občerstvení,

Zdravotní stav:

dobrý

Sezónnost, počasí:

Celoročně

Počet osob:

1 a více

Speciální předpoklady:

-

Oblečení:

společenské i ležérní

Kdy rezervovat:

min 2 týdny předem

CENA: 3500,- Kč

Objednat:

email: info@prestigeadventure.cz  |  tel.: +420 777 129 747  |  objednávkový formulář


Obdarovaný či zájemce si sám rezervuje datum na tel. čísle nebo emailu uvedeném na dárkovém poukazu nebo na našich webových stránkách.
Dárkové poukazy jsou na jméno, tedy jsou nepřenosné a max. platnost je 6měsíců od data vystavení. Veškeré změny jsou v kompetenci vystavovatele voucheru, tj. Agentura prestige adventure.