Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

beauty

vyberte si zážitek

Tělové zábaly pro krásu

telove_zabaly

Dopřejte sobě nebo své kamarádce, mamince, dceři či babičce celotělový zábal dle vašeho výběru, po kterém se budete cítit mladší a krásnější. Ke každému zábalu od nás navíc obdržíte dárek na památku.

Co darujete:

SKOŘICOVÝ ZÁBAL anticelulitidní.
Účinná pomoc při řešení problému s celulitidou. Místně aplikovaný skořicový zábal napomáhá výrazně urychlit odtok lymfy i krve. Vede ke zlepšení metabolických dějů s příznivým vlivem na kůži a podkožní tkáň. Společně s doporučením pitného režimu a speciální diety je možné docílit viditelného zlepšení problémových partií.

ZÁBAL MARINE ESSENCE z mořských řas.
Detoxikační pročisťující zábal, který obsahuje výtažky z mořských řas. Zlepšuje prokrvení kůže a podkoží, podporuje odplavování odpadních látek, stimuluje imunitní systém. Zábal pomáhá udržet mladiství vzhled a cítit se skvěle po fyzické i psychické stránce.

ZÁBAL VEGETAL.
Má velice příznivý vliv na pokožku celého těla, kterou obohacuje o komplex výživných látek, zpevňuje, zvláčňuje, zlepšuje pružnost pokožky. Přináší pocit hlubokého odpočinku a regenerace.

ANTICELULITIDNÍ ZÁBAL.
Ošetření problémových partií s výskytem celulitidy (končetiny,břicho, hýždě). Povzbuzuje lymfatický systém, odplavuje toxické látky z těla, urychluje látkovou výměnu a výrazně ovlivňuje vnitřní strukturu kůže. Zábal znatelně zpevňuje pokožku, vyrovnává kožní reliéf, odstraňuje pocit tíhy v končetinách, zamezuje vzniku popraskaných žilek a otoků.

Cena zahrnuje:

1 zábal dle výběru, dárek (balíček-zeštíhlující gel+peeling+bylinná pleťová maska)

Cena nezahrnuje:

dopravu, občerstvení (dopravu lze zajistit!!!)

Zdravotní stav:

dobrý,

Sezónnost, počasí:

celoročně

Počet osob:

1 osoba

Speciální předpoklady:

-

Oblečení:

-

Kdy rezervovat:

min. 2 týdny předem


CENA:
1x celotělový zábal+dárek.............................2300,- Kč

Objednat:

email: info@prestigeadventure.cz  |  tel.: +420 777 129 747  |  objednávkový formulář


Obdarovaný či zájemce si sám rezervuje datum na tel. čísle nebo emailu uvedeném na dárkovém poukazu nebo na našich webových stránkách.
Dárkové poukazy jsou na jméno, tedy jsou nepřenosné a max. platnost je 6 měsíců od data vystavení. Veškeré změny jsou v kompetenci vystavovatele voucheru, tj. Agentura prestige adventure.