Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

flash

vyberte si zážitek

Zážitky pro muže

Akrobatický letAkrobatický let

Střemhlavý let, vývrtka, výkrut, to vše můžete vy nebo vaši přátelé zažít při akrobatickém letu jen několik metrů nad zemí.
...vice

Let stíhačkouLet stíhačkou

Vyzkoušejte si pocity bojových pilotů ve cvičném letounu. Ve stejném, v jakém začínají svou kariéru ta největší esa! Kdo se ještě nikdy neřítil nad krajinou rychlostí osm set kilometrů v hodině, neví, o co přichází.
...vice

Bungee JumpingBungee Jumping

Milujete vy nebo vaši přátelé adrenalin? Proto musíte zkusit bungee jumping!Pod vámi propast několik metrů, vidíte jen špičky obrovských smrků, kolem kotníků pružné lano a slyšíte 3...2...1...JUMP!!!!!!!!!!!!!!!.......
...vice

ČtyřkolkyJízda na čtyřkolce

Milujete řev motorek, toužíte pocítit sílu adrenalinu a volnosti, ale z motorek máte strach? Máme pro vás řešení. Čtyřkolky nabízejí jízdu jako na motorce, ale s jistotou stability 4 kol. ...vice

PaintballPaintball

Paintball = válka barev. Jde o velice adrenalinový sport. Je to tvrdá hra pro odvážné lidi, kde nezáleží jen na štěstí a schopnostech jednotlivce. Jde hlavně o týmovou spolupráci.
...vice

AquaskipperAquaskipper

AQUASKIPPER - neznáte? Jde o úplnou novinku mezi vodními sporty. Jde o hydroplán poháněný lidskou silou, který umožňuje naprosto volný pohyb po vodní ploše.
...vice

MotokáryMotokáry

Milujete rychlou jízdu? Sledujete každou neděli F1 a toužíte také jednou zasednout za volant závodního stroje?
...vice

ParaglidingParagliding

Sníte o tom, že létáte vysoko nad horizontem, volní jako ptáci? Proč si tedy tento sen nesplnit? Seskoky jsou prováděny v tandemu na dvoumístném kluzáku z vrcholu Klínovce, nejvyššího bodu Krušných hor.
...vice

Sněžné skútrySněžné skútry

Zkuste si zimní krajinu prohlédnout trochu jinak! Nabízíme vám projížďky zimní krajinou na sněžných skůtrech značky BRP freestyle.
...vice

Sněžné skútrySeskok padákem

Toužíte poznat na vlastní kůži pocit „volného pádu“? My pro vás máme bezkonkurenční adrenalinový zážitek, na který budete vzpomínat celý život.
...vice

Tandemový seskokTandemový seskok

Toužíte poznat na vlastní kůži pocit „volného pádu“? My pro vás máme Bezkonkurenční adrenalinový zážitek, na který budete vzpomínat celý život.
...vice

Let balonemVyhlídkový let balónem

Nezapomenutelný let vyhlídkovým balónem jistě potěší nejen vás, ale i vaše přátele, rodiče nebo děti. Nechte se unášet větrem, podívejte se na své město z ptačí perspektivy.
...vice

MasazMasáže vašich snů

Rozmazlete sebe či vaše milované jednou z mnoha námi nabízených masáží v prostředí lázní, které jsou více než 100let staré. Setkáte se tu s erudovaným týmem lázeňských a rehabilitačních odborníků, pro které je vstřícnost a maximální nasazení samozřejmostí.
...vice

KoupeleNetradiční koupele

Máte rádi koupele všeobecně? My pro vás máme takové koupele, na které hned tak nezapomenete. Představte si, jak se vaše tělo celé ponoří do vany plné vína nebo piva..K tomu dostanete vždy sklenici piva nebo vína a navíc od nás obdržíte dárek na památku.
...vice

BarmanBarmanský kurz

Díváte se s obdivem na barmana míchajícího váš oblíbený koktejl? Chtěli byste překvapit své přátele na vašem večírku?
...vice

LukostřelbaLukostřelba

Chtěli byste získat něco ze zručnosti a bystrosti dávných lukostřelců? Není nic lehčího než vyzkoušet lukostřelbu u nás na Božím Daru.
...vice

StřelbaSportovní střelba

V naší nabídce služeb, kterými můžete udělat radost sobě i svým blízkým, je i možnost zastřílet si z malorážky. Nedaleko Mariánské v obklopení hustých lesů leží biatlonový areál Eduard, kde si budete moci vyzkoušet střílení na terč vzdálený 50 m. ...vice

SnowkitingSnowkiting

Pokud patříte mezi sportovní nadšence, co ke šťastnému životu potřebují neustále zvýšenou hladinu adrenalinu a rádi zkouší něco nového, pak je pro vás snowkiting ideálním sportem.
...vice

SnowboardingŠkola snowboardingu

Pokud patříte mezi sportovní nadšence, co ke šťastnému životu potřebují neustále zvýšenou hladinu adrenalinu a rádi zkouší něco nového, pak je pro vás snowkiting ideálním sportem.
...vice

Thaiske_masazeThaiské masáže

Vyberte sobě nebo svým milovaným, přátelům, rodičům nebo dětem jednu z pestré nabídky thaiských masáží! Thaiské masáže lze objednat i přímo k vám domů!
...vice

Uklízečka jen pro vásUklízečka jen pro vás

Máte kamaráda, kolegu či známého, který již delší dobu žije sám a jít k němu na návštěvu je pro vás utrpení?
...vice

ČistírnaČistírna

Děsí vás pohled na koš špinavého prádla?Už nemáte co na sebe a žehlit jste se nikdy nenaučil?Neklesejte na mysli, mame pro vas přesně to, co hledáte.
...vice

TetováníTetování

Přejete si vy nebo vaši přátelé dostat jako dárek možnost si vybrat tetování dle vašich snů?
...vice

Kurz snižování nadváhyKurz snižování nadváhy

Nadváha a obezita patří k velmi aktuálním tématům současnosti a jejich  incidence a prevalence stále narůstá. Obezita je považována nejen za estetický problém, který může vést k psychickým problémům jedince, ale také představuje vysoké riziko nemocnosti a úmrtnosti.
...vice

TraktorJízda traktorem

Traktory- také vás fascinovali když jste byli ještě malí kluci? Tehdy se po našich polích proháněl zetor, ale dnešní traktor se dá svým interiérem a vlastnostmi přirovnat k luxusním vozům za několik miliónů korun. ...vice

GolfGolf pro každého

Chcete začít nebo se jen zdokonalit? Chcete si zahrát s vašimi přáteli na jednom z nejkrásnějších hřišť České republiky pyšnící se titulem nejstarší golfový klub v ČR? Máme pro vás nádherný dárek. ...vice

TenisTenis s trenérem

Jste milovníkem tenisu, obdivně sledujete French open nebo Wimbledon? Proč jen pasivně? Zkuste si hodinu zahrát pod dohledem profesionálního tenisového trenéra a tenis se pro vás stane vášní.
...vice

Pánská jízdaPánská jízda

Jste s partnerem neobyčejně náruživý? Máte rádi sex, vášeň, erotiku a   dobrodružství nejen u vás doma v posteli? Máme pro vás výborný dárek k výročí, na který budete rádi vzpomínat.
...vice

StriptérkaStriptérka

Slavíte vy nebo váš přítel či kamarád narozeniny a už opravdu nevíte čím byste mu udělali rodost? Nebo máte oslavu a chcete to roztočit opravdu ve velkém?My vám dovezeme profesionální striptérku přímo až k vám na oslavu.
...vice

LimuzínaLimuzína

Zažijte pocit jaký mívají milionáři, když se projíždějí po městě v jedné ze svých limuzín řízených šoférem v livreji. Užijte si příjezd jako opravdové hvězdy.
...vice

Degustace vinDegustace vín

Vychutnejte si špičková vína z celého světa v pohodlí vašeho domova. Profesionální sommeliér Vás naučí jak vína správně ochutnávat, jak se vína rozlišují např. podle oblastí z kterých pocházejí, jak vína správně kombinovat s pokrmy ale i jak vína nakupovat.
...vice