Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

beauty

vyberte si zážitek

Masáže vašich snů

(medová masáž, masáž lávovými kameny, baňková masáž....)

Masáže

Rozmazlete sebe či vaše milované jednou z mnoha námi nabízených masáží v prostředí lázní, které jsou více než 100let staré. Setkáte se tu s erudovaným týmem lázeňských a rehabilitačních odborníků, pro které je vstřícnost a maximální nasazení samozřejmostí. Profesionalita pracovníků je zárukou kvalitní a špičkové péče. Ke každé masáži od nás navíc obdržíte dárek na památku.

Co darujete:

KLASICKÁ MASÁŽ CELOTĚLOVÁ s předehřátím
45-50 minutová celková ruční masáž, prováděná parafínovým olejem nebo masážní emulzí, aplikací speciálních hmatů s působením na jednotlivé svalové skupiny. Dochází ke zvýšenému prokrvení tkání (kůže, podkoží, svaly), rychlejšímu odplavování škodlivin z těla a zmírnění bolestivých příznaků.

AROMATICKÁ CELKOVÁ MASÁŽ...
45-50 minutová ruční masáž, prováděná jemnými tahy olejem s přísadou vonných silic. Při únavě, nedostatku energie pomáhají esence povzbuzujícího charakteru, zatímco při nespavosti, nervozitě, psychickém napětí jsou vhodné esence uklidňující.

PODVODNÍ MASÁŽ.
15 minutová masáž těla ve vodě teplé 35-38¨C, cíleným proudem vody. Spojuje účinek tepla koupele, masáže a pohybu ve vodním prostředí. Vede ke svalovému uvolnění, zlepšení prokrvení kůže a podkoží, stimulace lymfatického systému, zlepšuje kloubní pohyblivost a zárověň zmírňuje bolesti pohybového systému.

MEDOVÁ MASÁŽ.
20 minutová masáž kombinuje účinky ruční masáže a působení přírodního produktu-medu. Pomocí speciálních hmatů se docílí podtlaku a silného prokrvení masírovaných tkání v oblasti zad, současně med pomáhá k očištění. Výsledkem je odstranění toxických látek z kůže, podkoží a svalů a účinné uvolnění svalových spasmů.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY.
70 minutová starodávná, blahodárně působící procedůra, objevená již před 5000lety. Dokáže tělo zbavit napětí, bolesti, uvolnit stuhlé svaly. Působí na zablokovaná místa a tím pomáhá obnovit proudění životní energie. Procedura je vhodná k léčení bolestivých svalů pohybového aparátu, regeneraci fyzických sil a jako dokonalý prostředek k dosažení hluboké psychické relaxace. Následuje 10min relax.

BAŇKOVÁ MASÁŽ.
15 minutová stará léčebná a preventivní metoda. Aplikací speciálních baněk a jejich posouváním po kůži se díky podtlaku ovlivní akupresurní a reflexně změněné body v místě masáže. Zároveň dojde k zesílení krevního a lymfatického oběhu a tím ke zlepšení odplavení škodlivých látek z těla. Široké použití u problémů s pohybovým aparátem i u interních onemocnění.

Cena zahrnuje:

1 masáž dle výběru, dárek (masážní regenerační gel)

Cena nezahrnuje:

dopravu, občerstvení (dopravu lze zařídit!!!)

Zdravotní stav:

dobrý

Sezónnost, počasí:

celoročně

Počet osob:

1 osoba

Speciální předpoklady:

-

Oblečení:

pohodlné

Kdy rezervovat:

min. 1 - 2 týdny předem


CENA:
1x masáž dle výběru+dárek... 1500,- Kč

Objednat:

email: info@prestigeadventure.cz  |  tel.: +420 777 129 747  |  objednávkový formulář


Obdarovaný či zájemce si sám rezervuje datum na tel. čísle nebo emailu uvedeném na dárkovém poukazu nebo na našich webových stránkách.
Dárkové poukazy jsou na jméno, tedy jsou nepřenosné a max. platnost je 6 měsíců od data vystavení. Veškeré změny jsou v kompetenci vystavovatele voucheru, tj. Agentura prestige adventure.