Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

flash

vyberte si zážitek

Pro firmy

PaintballPaintball

Paintball = válka barev. Jde o velice adrenalinový sport. Je to tvrdá hra pro odvážné lidi, kde nezáleží jen na štěstí a schopnostech jednotlivce. Jde hlavně o týmovou spolupráci.
...vice

ČtyřkolkyJízda na čtyřkolce

Milujete řev motorek, toužíte pocítit sílu adrenalinu a volnosti, ale z motorek máte strach? Máme pro vás řešení. Čtyřkolky nabízejí jízdu jako na motorce, ale s jistotou stability 4 kol. ...vice

Sněžné skútrySněžné skútry

Zkuste si zimní krajinu prohlédnout trochu jinak! Nabízíme vám projížďky zimní krajinou na sněžných skůtrech značky BRP freestyle.
...vice

MotokáryMotokáry

Milujete rychlou jízdu? Sledujete každou neděli F1 a toužíte také jednou zasednout za volant závodního stroje?
...vice

Let balonemVyhlídkový let balónem

Nezapomenutelný let vyhlídkovým balónem jistě potěší nejen vás, ale i vaše přátele, rodiče nebo děti. Nechte se unášet větrem, podívejte se na své město z ptačí perspektivy.
...vice

MasazMasáže vašich snů

Rozmazlete sebe či vaše milované jednou z mnoha námi nabízených masáží v prostředí lázní, které jsou více než 100let staré. Setkáte se tu s erudovaným týmem lázeňských a rehabilitačních odborníků, pro které je vstřícnost a maximální nasazení samozřejmostí.
...vice

Váš osobní trenér - All InclusiveVáš osobní trenér - All Inclusive

Program all iclusive je program zvolený každému přímo na tělo.Na základě vašeho individuálního fyzického a psychkého profilu, osobních cílů, stylu života a systému stravování vám precizně osobní trenér vypracuje jak cvičební plán, tak stravovací režim, obojí šité přímo vám na míru. ...vice

GolfGolf pro každého

Chcete začít nebo se jen zdokonalit? Chcete si zahrát s vašimi přáteli na jednom z nejkrásnějších hřišť České republiky pyšnící se titulem nejstarší golfový klub v ČR? Máme pro vás nádherný dárek. ...vice

Víkend pro dva na horáchVíkend na horách

Udělejte radost sobě a svému partnerovi, svým přátelům, rodičům či dětem a překvapte je nezapomenutelným víkendem na horách s programem, na který se nezapomíná.
...vice

SnowboardingŠkola snowboardingu

Pokud patříte mezi sportovní nadšence, co ke šťastnému životu potřebují neustále zvýšenou hladinu adrenalinu a rádi zkouší něco nového, pak je pro vás snowkiting ideálním sportem.
...vice

Škola lyžováníŠkola lyžování

Rádi byste své děti naučili lyžovat, ale nevíte jak na to? Svěřte je do rukou našich profesionálních instruktorů s dlouholetými zkušenostmi. Lyžovat samozřejmě naučíme velmi rádi i ty z vás, co už dětským střevíčkům dávno odrostli.
...vice

SnowkitingSnowkiting

Pokud patříte mezi sportovní nadšence, co ke šťastnému životu potřebují neustále zvýšenou hladinu adrenalinu a rádi zkouší něco nového, pak je pro vás snowkiting ideálním sportem.
...vice

Romantická projížďka na koníchRomantická projížďka na koních

Slyšeli jste že svět je nejhezčí, díváte-li se na něj z koňského sedla? Nevěříte? My vás o tom přesvěčíme. Nabízíme vám romantickou projížďku na koních pro 2, na kterou ani jeden nezapomenete.
...vice

Tandemový seskokTandemový seskok

Toužíte poznat na vlastní kůži pocit „volného pádu“? My pro vás máme Bezkonkurenční adrenalinový zážitek, na který budete vzpomínat celý život.
...vice

BarmanBarmanský kurz

Díváte se s obdivem na barmana míchajícího váš oblíbený koktejl? Chtěli byste překvapit své přátele na vašem večírku?
...vice

Degustace vinDegustace vín

Vychutnejte si špičková vína z celého světa v pohodlí vašeho domova. Profesionální sommeliér Vás naučí jak vína správně ochutnávat, jak se vína rozlišují např. podle oblastí z kterých pocházejí, jak vína správně kombinovat s pokrmy ale i jak vína nakupovat.
...vice

Zážitková gastronomie při svíčkáchZážitková gastronomie při svíčkách

Přáli jste si zažít nevšední večeři? A co kdyby byla přímo u vás doma? Nemusíte nakupovat, nemusíte vařit, nechte se gastronomicky rozmazlit. Máme pro vás Luxusní menu doplněné o špičková vína v pohodlí vašeho domova.
...vice

Turecke lazneTurecké lázně

Relaxace v „turecké lázni“ je jako orientální rituál v klidu a tichu. Je to východní tip komfortu, obsahující umění hýčkat tělo. Nechte váš každodenní život a shon venku přede dveřmi.
...vice

Solna jeskynePobyt v solné jeskyni

Sůl nad zlato... zaznělo v jedné pohádce. A věděli jste, že sůl lze využít i jinak než na vaření? Zkuste i vy na vlastní kůži, jak může být sůl léčivá. Léčba a prevence onemocnění horních cest dýchacích, dermatologických onemocnění, revmatismu, neurózy, stresu a únavy.
...vice

Solna jeskyneVáš osobní poradce výživy a zdravého životního stylu

Chcete změnit svůj životní styl? Chcete trvale shodit nadbytečné kilogramy? Nevíte si rady s vaším jídelníčkem? Chcete se cítit lépe? Chcete se poradit?
...vice

LimuzínaLimuzína

Zažijte pocit jaký mívají milionáři, když se projíždějí po městě v jedné ze svých limuzín řízených šoférem v livreji. Užijte si příjezd jako opravdové hvězdy.
...vice

Jízda v královském kočářeJízda v královském kočáře

Jízda v kočáře taženým dvojspřežím ušlechtilých koní. Udělejte radost svému miláčkovi, svým přátelům, rodičům či dětem a dopřejte jim královskou jízdu po městě. Budou si připadat jako králové.
...vice

Kurz fotografieKurz fotografie

Už vás nebaví pořád vyvolávat fotky, na kterých tu chybí někomu hlava, tu zas půlka těla. Chcete se naučit fotit jako profesionál?
...vice

Kurzy vzděláváníKurzy vzdělávání

Nedokončili jste z ňákého důvodu školu? Nevzali vás na vysokou? Nemůžete zavadit o práci ve svém oboru? My vám nabízíme skvělé řešení. Rekvalifikační kurzy všeho druhu vám pomohou opět získat sebevědomí, práci a postavení.
...vice

ParaglidingParagliding

Sníte o tom, že létáte vysoko nad horizontem, volní jako ptáci? Proč si tedy tento sen nesplnit? Seskoky jsou prováděny v tandemu na dvoumístném kluzáku z vrcholu Klínovce, nejvyššího bodu Krušných hor.
...vice

Let balonemVyhlídkový let balónem

Nezapomenutelný let vyhlídkovým balónem jistě potěší nejen vás, ale i vaše přátele, rodiče nebo děti. Nechte se unášet větrem, podívejte se na své město z ptačí perspektivy.
...vice

Pivni laznePivní lázně

Chcete zažít pocit, kdy budete od hlavy až k patě ponořeni v pivu? Je to neopakovatelné! A vy si to teď vyzkoušíte na vlastní kůži v lázních, kde absolvujete i masáže, které vás uvolní, to vše pomocí piva.
...vice