Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

beauty

vyberte si zážitek

Netradiční koupele

(pivní, olejová vinná koupel)

koupele

Máte rádi koupele všeobecně? My pro vás máme takové koupele, na které hned tak nezapomenete. Představte si, jak se vaše tělo celé ponoří do vany plné vína nebo piva..K tomu dostanete vždy sklenici piva nebo vína a navíc od nás obdržíte dárek na památku.

Co darujete:

PIVNÍ KOUPEL
Pivní koupele byly pro své omlazující a regenerační účinky známy již ve starověku. Díky obsahu vitaminu B, chmelu a obilnému extraktu napomůže relaxační pivní lázeň zklidnit a zregenerovat pokožku. Je navíc obohacena o výživnou olejovou složku, která pokožku příjemně zvláční a zanechá sametově hebkou a svěží. S delikátní hořko-sladkou vůní. Ochutnejte nevšední zážitek. Během procedury osvěžení pivním mokem zdarma. Každý od nás navíc obdrží dárek-balíček s pivní kosmetikou (pivní vlasový šampon, pivní koupel, pivní pleťová maska).

OLEJOVÁ VINNÁ KOUPEL anticelulitidní
Využívá příznivé účinky hroznového oleje, hroznového vína a peelingu z hroznových jadérek. Hrozny jsou zdrojem unikátních přírodních antioxidantů. Ty účinně odbourávají volné radikály, způsobující stárnutí pokožky a ztrátu elasticity. Zanechávají pleť hladkou, pružnou a jemnou a účinně napomáhají v boji proti celulitidě. Ovocné kyseliny obsažené v hroznech mají regenerační, hydratační a omlazující účinky. Zpestřete si svůj čas příjemnou vinnou koupelí a douškem lahodného vína. Navíc od nás obrdžíte jako dárek balíček s vinnou kosmetikou (olejová vinná koupel, vinný sprchový peeling, vinné tělové máslo).

Cena zahrnuje:

1 koupel dle výběru, nápoj ke koupeli, dárek

Cena nezahrnuje:

dopravu (dopravu lze zařídit!!!)

Zdravotní stav:

dobrý

Sezónnost, počasí:

celoročně

Počet osob:

1 osoba

Speciální předpoklady:

-

Oblečení:

-

Kdy rezervovat:

min. 1 - 2 týdny předem


CENA:
1x koupel dle výběru+dárek... 1500,- Kč

Objednat:

email: info@prestigeadventure.cz  |  tel.: +420 777 129 747  |  objednávkový formulář


Obdarovaný či zájemce si sám rezervuje datum na tel. čísle nebo emailu uvedeném na dárkovém poukazu nebo na našich webových stránkách.
Dárkové poukazy jsou na jméno, tedy jsou nepřenosné a max. platnost je 6 měsíců od data vystavení. Veškeré změny jsou v kompetenci vystavovatele voucheru, tj. Agentura prestige adventure.