Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

flash

vyberte si zážitek

Jak nakupovat a rezervovat

1. Vyberte si zážitek

Zážitky jsou rozdělené podle kategorií. U nás si jistě vybere každý a pro každého.

2. Objednejte si zážitek

Máte-li vybráno, zavolejte nám, nebo napište na náš email a domluvíte si veškeré podrobnosti. Budou vám zodpovězeny vaše dotazy a domluven způsob platby a dodání dárkového voucheru.
Telefonické objednávky: +420/777129747
emailové objednávky: info@prestigeadventure.cz

3. Úhrada zážitku

Zážitky ve formě dárkových vouchrů se platí vždy hotově přímo při dodání voucheru. Mějte proto, prosím, vždy připravenou příslušnou hotovost.
Do budoucna plánujeme i bezhotovostní placení.

4. Dodání dárkového voucheru

Dárkový voucher vám dovezeme na jakékoli vámi určené místo, klidně až přímo k vám domů. Cena za dovoz kdekoli po Karlovarském kraji 100,- Kč
Dárkový voucher je možno si vyzvednout i osobně v sídle firmy na adrese Krále Jiřího 4, Karlovy Vary. Hodinu vyzvednutí si domluvíte telefonicky.
Voucher vám připravíme a dovezeme klidně i v den objednávky.

5. Rezervace termínu zážitku

Dostali jste jako dárek náš dárkový voucher? Gratulujeme!!!Rezervovat termín na uskutečnění vašeho zážitku si můžete sami na tel. č. +420/777129747 nebo na emailové adrese info@prestigeadventure.cz.
Termín pro vás ověříme a budeme vás kontaktovat o potvrzení vaší rezervace, popřípadě se s vámi domluvíme na námi navrženém termínu, který vám nejvíce vyhovuje. Nezapomeňte VŽDY uvést vaše jméno a číslo vašeho dárkového voucheru.

6. Jak vypadá náš dárkový voucher?

Dárkový voucher je vždy vypsán na jméno obdarovaného, obsahuje informace o vybraném zážitku, důležité informace, jak rezervovat a všechny naše vouchery jsou očíslovány. Vouchery jsou rovněž chráněny proti kopírování a jakékoli neoprávněné zneužití se trestá dle zákona.
Dárkový voucher je vždy splatný 6 mesíců od data vystavení.

7. Nevíte jaký dárek vybrat?

Nabízíme vám otevřené dárkové vouchery v hodnotách 1000, 2000, 3000, 4000 a 5000,- Kč, které lze kombinovat. Obdarovaný si pak sám vybere zážitek dle svého přání a preferencí.
V případě otevřených voucherů je postup rezervace stejný jako u ostatních voucherů.

8. Nenašli jste u nás zážitek, který hledáte?
Napište nám na emailovou adresu info@prestigeadventure.cz a my se pokusíme pro vás zážitek zrealizovat a splnit vám váš sen.

9. máte dotaz?
Napište nám, rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.
info@prestigeadventure.cz


Všechny zážitky je možno rezervovat POUZE dle uvedeného postupu, tj. přes agenturu Prestige Adventure. Zajistíli si i přes toto upozornění klient zážitek sám, je to pouze na jeho zodpovědnost a agentura Prestige Adventure neodpovídá za případné problémy, storna, či jiná nedorozumnění!