Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

relax

vyberte si zážitek

Thajské masáže

thaiske_masaze

Vyberte sobě nebo svým milovaným, přátelům, rodičům nebo dětem jednu z pestré nabídky thajských masáží! Thajské masáže lze objednat i přímo k vám domů!

Co darujete:

Nezapomenutelný zážitek, vaše tělo bude jako nové, thaiky vám namasírují nejen tělo, ale pohladí i vaši duši

Cena zahrnuje:

CLASSIC THAI massage (60 / 90 min.)

Tradiční thajská masáž prováděná tisíce let v téměř nezměněné podobě. Stlačováním akupresurních bodů, svalů a šlach pomáhá ulevit od bolesti, ztuhlosti a napětí. Protahuje končetiny, páteř, napomáhá pohyblivosti kloubů a posiluje nervový systém. Prožijete dokonalé duševní uvolnění a regeneraci.

AROMA OIL massage (60 / 90 min.)

Orientální masáž celého těla od konečků prstů na nohou až po kořínky vlasů. Díky použití aromatických olejů dochází k maximálnímu uvolnění, celkové relaxaci a odstranění únavy a bolesti.

ROYAL THAI massage (90 min.)

Tradiční thajská masáž nejprve odstraní ztuhlost a napětí svalů, šlach a kloubů. Navrátí opět energii do celého vašeho těla. Následná terapie za pomoci horkých bylinný sáčků zajistí zpevnění pokožky, posílení nervového systému a dlouhotrvající duševní uvolnění.

ROYAL AROMA massage (90 min.)

Starodávná léčebná metoda vycházející z přikládání horkých bylinných balíčků na unavené tělo. Teplo čerstvých povzbuzujících bylinek postupně proniká hluboko do svalů, kde účinně uvolňuje napětí. Následná aromatická masáž Vás bude hýčkat a kompletně revitalizuje Vaše tělo i mysl.

BACK massage (60 min.)

Masáž zaměřená na odstranění bolesti zad, šíje a ramen. Celá procedura je spojením techniky tradiční thajské masáže a speciálních bylinných mastí, které napomáhají uvolnění svalstva a celkové relaxaci. Během masáže jsou použity horké bylinné balíčky, které napomáhají hlubokému uvolnění.

FOOT reflexology (30 / 60 min.)

Akupresurní masáž reflexních bodů na chodidlech. Teorie reflexních masáží je postavena na nauce o tělesných meridiánech neboli energetických drahách, které propojují chodidla se všemi tělesnými orgány. Navrací energii, snižuje stres a přináší hlubokou relaxaci.

SLIM massage (90 min.)

Masáž napomáhající zeštíhlení a zároveň zpevnění svalstva za pomoci peelingu a zábalu obsahujího přírodní bylinné produkty. Peeling šetrně odstraňuje odumřelé buňky a společně se zábalem usnadňuje proces odbourávání přebytečného tuku v těle. Posiluje metabolismus, čímž přispívá k harmonizaci celého organismu.

DETOX massage (120 min.)

Masáž prováděná pomocí unikátní kombinace olejů z mořských řas, která napomáhá detoxikaci celého organismu. Tělový zábal odstraňuje toxiny, jedovaté látky uložené mezi buňkami v lidském těle. Zpevňující maska aplikovaná společně se zábalem zanechává pocit lehkosti a zpevnění. Doplňkem ošetření je nanesení tělového krému.

FACE massage (30 min.)

Uvolňující masáž obličeje a hlavy spojená s akupresurní technikou aplikovanou v oblasti šíje. Masáž prokrvuje pokožku hlavy a tím pomáhá její regeneraci. Zanechává pocit hlubokého uvolnění a zároveň zbavuje nervového napětí.

PREGNANCY massage (60 min.)

Prenatální relaxační masáž je ideálním způsobem jak ulehčit nastávajícím maminkám jejich nové poslání. Thajská masáž blahodárně působí na zdraví a tvoří lepší podmínky pro plod i maminku. Pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a pocity nevolnosti, posiluje funkci kloubů a svalů zejména v namáhané oblasti zad, zlepšuje cirkulaci krve, zlepšuje spánek, snižuje stress a napětí, a zlepšuje tok kyslíku a živin k dítěti.

HEALTHY MUM massage (60 min.)

Tradiční thajská masáž vhodná pro maminky po porodu pomáhá unavenému tělu zregenerovat a vrátit se do původního kondice v krátké době. Snižuje stres, prospívá tvorbě mléka a cirkulaci krve, regeneruje dělohu a tím usnadňuje hubnutí, pomáhá relaxovat unavenému svalstvu od nošení dítěte zejména v oblasti ramenou a krku, pomáha vyhlazení bříška a má zdravé účinky na žaludeční svalstvo namáhané běhěm těhotenství.

ANTI-STRESS massage (30 min.)

Relaxační thajská masáž s čerstvými bylinkami a thajskými mastmi zbavuje pocitu stresu a napětí v oblasti hlavy, šíje a ramen. Pomocí akupresurních technik napomáhá hladkému toku energie, klidní mysl a během krátké doby navrátí Vašemu tělu ztracenou sílu.

COCONUT DREAM (120 min.)

Výjimečná masáž stoprocentním kokosovým olejem probíhá od konečků prstů až po kořínky vlasů a přináší maximální uvolnění a odstranění únavy a bolesti. Následná obličejová masáž přírodním kolagenem zlepšuje pružnost pleti a vyhlazuje jemné i hlubší vrásky.

FACIAL TREATMENT (60 min.)

Hodinové ošetření začíná uvolňující masáží obličeje a hlavy spojená s akupresurní technikou na šíji a uvolněním horních končetin. Masáž prokrvuje pokožku a tím pomáhá její regeneraci. Následující peeling a pleťová maska odstraní odumřelou tkáň a tím udržuje pleť krásnou a vitální.

FOOT and HAND Massage (60 min.)

starodávná léčebná metoda vycházející z přikládání horkých bylinných balíčků na unavené končetiny Vašeho těla. Teplo čerstvých povzbuzujících bylinek postupně proniká do hloubky svalu, kde účinně uvolňuje napětí a posiluje nervový systém. Následná olejová masáž hýčká a kompletně revitalizuje Vaše tělo, duši i mysl.

TAWAN PARADISE (3 hod.)

Jedinečné orientální ošetření začínající přírodním peelingem celého těla. Během pokračujícího zábalu se provádí uvolňující masáž obličeje a pokožky hlavy. Následuje sauna a aromatická olejová masáž celého těla, rukou a chodidel. Peeling, zábal i masážní olej nabízíme s vůní čokolády, kávy, jasmínu, kokosu nebo máty peprné. Na závěr pro Vás bude připravena mléčná lázeň ve vířivé vaně.

Cena nezahrnuje:

dopravu, občerstvení,

Zdravotní stav:

dobrý, klasické thajské masáže nejsou vhodné pro těhotné ženy

Sezónnost, počasí:

celoročně

Počet osob:

1 osoba

Speciální předpoklady:

-

Oblečení:

-

Kdy rezervovat:

min. 1 - 2 týden předem


CENA:

Classic Thai Massage... 90min... 1590,- Kč
Aroma Oil Massage... 90min... 1750,- Kč
Royal Thai Massage... 90min... 1890,- Kč
Royal Aroma Massage... 90min... 1950,- Kč
Back Massage... 60min... 1520,- Kč
Slim Massage... 90min... 1920,- Kč
Detox Massage... 120min... 2490,- Kč
Face Massage... 30min... 650,- Kč
Foot Reflexology... 60min... 1150,- Kč
Foot and Hand Massage... 60min... 1590,- Kč
Facial treatment....60min... 1490,- Kč
Anti.stress Massage... 30min... 850,- Kč
Prenatální thajská masáž... 60min... 1590,- Kč
Thajská masáž po porodu... 60min... 1590,- Kč
Coconut dream... 120min... 2590,- Kč
Chocolate, vanilla or coffee touch... 2,5h... 3390,- Kč
Tawan paradise... 3h... 3990,- Kč
Coconut paradise... 3h... 3990,- Kč
Wine secret... 3h... 3990,-

Za možnost masáže až k vám domů si účtujeme příplatek 1000,- Kč.

Objednat:

email: info@prestigeadventure.cz  |  tel.: +420 777 129 747  |  objednávkový formulář


Obdarovaný či zájemce si sám rezervuje datum na tel. čísle nebo emailu uvedeném na dárkovém poukazu nebo na našich webových stránkách.
Dárkové poukazy jsou na jméno, tedy jsou nepřenosné a max. platnost je 6 měsíců od data vystavení. Veškeré změny jsou v kompetenci vystavovatele voucheru, tj. Agentura prestige adventure.