Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

beauty

vyberte si zážitek

Osobní vizážistka

vizazistka

Chcete změnit svou image a nevíte jak na to? Přemýšlíte jaký jste vlastně typ? Sluší vám blond nebo tmavší odstíny? Nevíte jak se máte líčit? Jsou vůbec dlouhé vlasy ve vašem věku ještě „IN“?

Co darujete:

Svěřte se vy nebo vaši blízcí do rukou profesionální vizážistky, která vám odborně poradí a zodpoví všechny vaše otázky ohledně vaší image a pomůže vám najít styl, který je pro vás tím nejlepším.

Cena zahrnuje:

kompletní poradenství v oblasti vaší image, účes, styl líčení, barva vlasů, vkusné oblečení, barva rtěnky, stínů, tvar obočí.

Cena nezahrnuje:

kadeřníka (v případě, že chcete okamžitě svou image změnit, je možno se domluvit a my pro vás připravíme balíček rovnou se změnou a budete ihned po rozhovoru s vizážistkou objednán/a k profesionální kadeřnici, která je v téže místnosti a budete i po změně účesu nalíčena), dopravu

Zdravotní stav:

dobrý

Sezónnost, počasí:

celoročně

Počet osob:

1 osoba

Speciální předpoklady:

-

Oblečení:

pohodlné

Kdy rezervovat:

min. 1 - 2 týdny předem


CENA:
pouze poradenství... 500,- Kč
Poradenství+změna image... 1700,- Kč

Objednat:

email: info@prestigeadventure.cz  |  tel.: +420 777 129 747  |  objednávkový formulář


Obdarovaný či zájemce si sám rezervuje datum na tel. čísle nebo emailu uvedeném na dárkovém poukazu nebo na našich webových stránkách.
Dárkové poukazy jsou na jméno, tedy jsou nepřenosné a max. platnost je 6 měsíců od data vystavení. Veškeré změny jsou v kompetenci vystavovatele voucheru, tj. Agentura prestige adventure.