Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

beauty

vyberte si zážitek

Nehtové studio

(medová masáž, masáž lávovými kameny, baňková masáž....)

nehtove_studio

Už vás nebaví jak rychle se vám lámou nehty? Nebaví vás si je lakovat 2krát týdně a i tak mít neustále pocit neupravených rukou? Máme skvělý dárek nejen pro vás.

Co darujete:

Dopřejte sobě, mamince, dceři či kamarádce perfektní a dokonalou úpravu nehtů, kterou vám budou všichni obdivovat. Hýčkejte své ruce a hehty, budete se pyšnit upravenými dlouhými a pevnými nehty, které se hned tak nezlomí a lak na nich vydrží celý měsíc. Ten to dátek se rovněž hodí pro budoucí nevěstu, na ples nebo na jinou oslavu, kde chcete být zkrátka „dokonalá“.

Cena zahrnuje:

1x celkové gelování nehtů, nalepení typů dle potřeby, lakování a zdobení dle vašeho přání. Tvar a délku si vyberete vy sama.+1x doplnění po 3-4týdnech dle domluvy.

Cena nezahrnuje:

dopravu (dopravu lze zařídit!!!)

Zdravotní stav:

dobrý

Sezónnost, počasí:

celoročně

Počet osob:

1 osoba

Speciální předpoklady:

-

Oblečení:

-

Kdy rezervovat:

min. 1 - 2 týdny předem


CENA: 1200,- Kč

Objednat:

email: info@prestigeadventure.cz  |  tel.: +420 777 129 747  |  objednávkový formulář


Obdarovaný či zájemce si sám rezervuje datum na tel. čísle nebo emailu uvedeném na dárkovém poukazu nebo na našich webových stránkách.
Dárkové poukazy jsou na jméno, tedy jsou nepřenosné a max. platnost je 6 měsíců od data vystavení. Veškeré změny jsou v kompetenci vystavovatele voucheru, tj. Agentura prestige adventure.