Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

special

vyberte si zážitek

Modelkou na půl dne

Modelka

Každá žena sní o tom, stát se alespoň na chvíli modelkou, pózovat před fotoparáty, měnit účesy a make-up...My vám nebo vaší kamarádce, dceři či mamince můžemke tento sen splnit..........

Co darujete:

Splníte sen stát se na ½ dne fotomodelkou. K dispozici vám bude profesionální fotograf a vizážistka. Odnesete si nejen krásný pocit a vzpomínky, ale i 10 vyretušovaných vámi vybraných fotek formátu A4 + 1x fotografii dle vašeho výběru ve formátu 45x60 (adjustované foto)
K dispozici vám budou 3 druhy účesů a 3 druhy líčení.

Cena zahrnuje:

½ denní focení v ateliéru, v případě, že byste chtěla nafotit snímky mimo ateliér, doplácí se dle km, není to ovšem problém, místo focení si můžete vybrat zcela dle svých snů, 10 vyretušovaných fotek do vašeho BOOKU formát A4, 1xadjustovaná fotografie 45x60cm

Cena nezahrnuje:

dopravu, občerstvení (dopravu lze zajistit!!!)

Zdravotní stav:

dobrý

Sezónnost, počasí:

celoročně

Počet osob:

1 osoba a více

Speciální předpoklady:

vezměte si s sebou co nejvíce variant různého oblečenía bot, popřípadě rekvizit, svačinku, vodu

Oblečení:

co nejvíce s sebou, na sebe pohodlné

Kdy rezervovat:

min. 2týdny předem

CENA: 9500,- Kč

Objednat:

email: info@prestigeadventure.cz  |  tel.: +420 777 129 747  |  objednávkový formulář


Obdarovaný či zájemce si sám rezervuje datum na tel. čísle nebo emailu uvedeném na dárkovém poukazu nebo na našich webových stránkách.
Dárkové poukazy jsou na jméno, tedy jsou nepřenosné a max. platnost je 6 měsíců od data vystavení. Veškeré změny jsou v kompetenci vystavovatele voucheru, tj. Agentura prestige adventure.