Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

hobby

vyberte si zážitek

Škola tance

Tanec

Čeká vás ples, svatba, firemní večírek či výročí a vy se stále na tanečním parketě cítíte nejistě? Polévá vás pot při pomyšlení na možné faux paux jako loni? Předejděte těmto obavám a zaplaťte sobě, svému partnerovi, přátelům či svým rodičům soukromé lekce tance v jedné z nejprestižnějších škol České republiky.

Co darujete:

6 soukromých hodin tance pod vedením nejlepších tanečních instruktorů České republiky. Taneční škola je držitelem licence EURO DANCE CENTER udělované předním tanečním školám registrovaným ve svazu učitelů tance.Soukromé lekce nabízíme např. pro snoubence před svatbou, pro rodiče před maturitním plesem dětí, pro managery před podnikovou party či plesem, překvapení pro hosty před různými oslavami výročí.

Cena zahrnuje:

6 hodin školy tance, kurz může být i specificky zaměřen na druhy tanců dle vašeho přání. Na výběr je z mnoha žánrů:swing, rokenrol, boogie-woogie, twist, country, line dance, salsa, merengue, bachata, reaggeton, tango a orientální tance

Cena nezahrnuje:

dopravu, taneční oblečení, obuv (lze koupit přímo v tanečním sále)

Zdravotní stav:

dobrý

Sezónnost, počasí:

celoročně

Počet osob:

1 a více

Speciální předpoklady:

-

Oblečení:

vhodné na tancování +vhodná obuv

Kdy rezervovat:

min. 2 týdny předem


CENA:
3500,- Kč
(cena je za 6 soukromých hodin pro pár nebo 1osobu)
2000,- Kč
(cena za 6 hodin pro pár,v případě 4 a více párů)

Objednat:

email: info@prestigeadventure.cz  |  tel.: +420 777 129 747  |  objednávkový formulář


Obdarovaný či zájemce si sám rezervuje datum na tel. čísle nebo emailu uvedeném na dárkovém poukazu nebo na našich webových stránkách.
Dárkové poukazy jsou na jméno, tedy jsou nepřenosné a max. platnost je 6 měsíců od data vystavení. Veškeré změny jsou v kompetenci vystavovatele voucheru, tj. Agentura prestige adventure.