Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

flash

vyberte si zážitek

Pro rodiče a děti

Komletní organizace narozenin pro vaše nejmladši. Zajistíme kouzelníka, klauna, zahradní divadlo, skákací hrad, poníky, výzdobu, balónky, frkačky, dort, catering, hlídani i fotografa nebo kameramana. Dle vašich finančnich možností a dle vašeho přání a snu vašich nejmladšich pro vas připravíme dokonalou oslavu, na kterou nezapomenete.

Kurzy pro rodiče a dětiKurzy pro rodiče a děti

Darujte celou škálu nápadů na vyplnění volného času dítěte a rodiče. Nabízíme vám řadu kurzů, které ocení nejen maminky, ale i tatínkové. Naučíte se jak s dětmi zacházet, manipulovat, dozvíte se důležité informace o kojení, tyto kurzy ocení i vaše miminka a batolátka.
...vice

Víkendové akce pro rodiče s dětmiVíkendové akce pro rodiče s dětmi

Darujte celou škálu nápadů na vyplnění volného času dítěte a rodiče.
...vice

Kurz plavání pro rodiče s dětmiKurz plavání pro rodiče s dětmi

Darujte celou škálu nápadů na vyplnění volného času dítěte a rodiče.
...vice

Hlídání pro dětiHlídání pro děti

V životě ženy je těhotenství a mateřství nejkrásnějším obdobím života. Je to období nezapomenutelné  a proto si každá maminka i těhulka zaslouží nezapomenutelné dárky. Obdarujte ji i vy.
...vice

Hlídání pro dětiBesedy pro rodiče

Besedy, které vám nabízíme jsou vhodné pro maminky i tatínky, každá beseda je jiná, v nabídce je např beseda o 1.pomoci, o prvních zoubkách, o homeopatii, vázání adventních věnců, pletení košíčků a jiné tvořivé besedy.
...vice