Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

flash

vyberte si zážitek

Zorbing & Aquaball

Kombinace Zorbing z kopce, Zorbing na vodě a Aqua-ball

Vrtulnik

Trojkombinace 3 adrenalinových aktivit, Zorbingu s kopce, Zorbingu na vodě a novinka Aqua-ball je opravdu zážitek pro každého, kdo miluje adrenalin a kdo si chce užít nezapomenutelný zážitek.

ZORBING: Rotování v gigantické bublině vám zprostředkuje prožitek podobný stavu beztíže nebo akrobatickému letu.

ZORBING NA VODĚ: je moderní adrenalinová, a přitom maximálně bezpečná aktivita. V jednoplášťové plastové kouli můžete kráčet, běžet, padat, metat přemety nebo prostě jen šlapat vodu. Koule o průměru 2 metry je přivázána na laně a po celou dobu ze břehu kontrolována. Zážitek je stoprocentně návykový, člověk má chuť opakovat ho stále znova.

AQUA-BALL: Jedná se o běhání, padání a skákání ve velké nafukovací kouli po hladině vodní plochy. Koule je průhledná, jednoplášťová a má průměr cca 2 metry......

Co darujete:

Darujte svým nejbližším, milovaným nebo i sám sobě tuto úžasnou 3kombinaci, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat. Po příjezdu projdete krátkou instruktáží, seznámením se s bezpečnostními pravidly a pak už z vás budou zorbonauti kutálející se z kopce dolů, jakmile vylezete s koule na břehu řeky, budou pro vás připraveny Aqua-bally a můžete na hladině překonávat zemskou přitažlivost, buď každý ve své bublině nebo ve dvojici. Po absolvování aqua-ballu a krátkém vydechnutí pokračuje trasa v zorbingu na vodě společně v jedné kouli nebo s postupným vystřídáním.

Cena zahrnuje:

Aktivita trvá s přípravou cca 30-50minutminut. Doporučujeme přijít na místo aspoň o půl hodiny dříve, abyste se podívali, jak vše probíhá, a připravili se.

Cena nezahrnuje:

občerstvení, pojištění, dopravu (dopravu lze zajistit!!!)

Zdravotní stav:

dobrý, do koule nesmějí jít lidé trpící klaustrofobií, astmatem a srdečními chodobami.
Děti do 15let pouze v doprovodu rodičů nebo zákonných zástupců.

Sezónnost, počasí:

květen až září/říjen

Počet osob:

2, aktivita obsahuje 1 jízdu v zorbovací kouli pro 2, Aqua-ball buť samostatně každý ve své kouli nebo společně ve dvojici a pokus o překonání vodního toku v zorbovací kouli buď společně nebo s vystřídáním.

Speciální předpoklady:

min. výška 140cm max. Výška 2m, děti do 15let pouze s doprovodem rodičů, max. váha 100kg.

Oblečení:

sportovní, né ostré předměty, do zorbu se vstupuje bez bot, do aqua-ballu možno plavky

Kdy rezervovat:

min. 2 týdny předem


CENA:
Trio ...2990,-Kč
Duo ...2490,- Kč

(duo neobsahuje Aqua-ball, jde o Zorbing pro 2 osoby v 1 a Zorbing na vodě rovněž
pro 2 osoby v 1)


Objednat:

email: info@prestigeadventure.cz  |  tel.: +420 777 129 747  |  objednávkový formulář


Obdarovaný či zájemce si sám rezervuje datum na tel. čísle nebo emailu uvedeném na dárkovém poukazu nebo na našich webových stránkách.
Dárkové poukazy jsou na jméno, tedy jsou nepřenosné a max. platnost je 6 měsíců od data vystavení. Veškeré změny jsou v kompetenci vystavovatele voucheru, tj. Agentura prestige adventure.