Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

flash

vyberte si zážitek

Zorbing na vodě

aqua_zorbing

Zorbing na vodě je moderní adrenalinová, a přitom maximálně bezpečná aktivita. V jednoplášťové plastové kouli můžete kráčet, běžet, padat, metat přemety nebo prostě jen šlapat vodu. Koule o průměru 2 metry je přivázána na laně a po celou dobu ze břehu kontrolována. Zážitek je stoprocentně návykový, člověk má chuť opakovat ho stále znova...

Co darujete:

Darujte svým nejbližším, milovaným nebo i sám sobě novinku letošního léta. Po příjezdu Vám obsluha vysvětlí, co vše se dá v kouli dělat, a dá Vám pár tipů, jak si pořádně zadovádět. Na souši vlezete do pláště koule, ta je vzápětí nafouknuta vzduchem a zavřena. Pak jste vpuštěni na vodu a Vaše jízda může začít. V zorbu se kráčí a divočí cca 5 minut. Poté je třeba vrátit se na břeh a obnovit vzduch v kouli. A Vy se můžete vystřídat se známými.

Cena zahrnuje:

Koule i s obsluhou je Vám k dispozici 20 minut. Doporučujeme přijít na místo aspoň o půl hodiny dříve, abyste se podívali, jak vše probíhá, a připravili se.

Cena nezahrnuje:

občerstvení, pojištění, dopravu (dopravu lze zajistit!!!)

Zdravotní stav:

dobrý, do koule nesmějí jít lidé trpící klaustrofobií, astmatem a srdečními chodobami.
Děti do 15let pouze v doprovodu rodičů nebo zákonných zástupců

Sezónnost, počasí:

květen až září/říjen

Počet osob:

Je Vám vyhrazeno 20 minut. Sami rozhodněte, kolik se Vás za tu dobu v zorbu na vodě vystřídá. Počítejte s tím, že výměna včetně nafouknutí trvá asi 1,5 minuty. Do zorbu můžete i ve dvou. Lze zvládnout i 5 várek, takže po dvou až 10 lidí

Speciální předpoklady:

min. výška 140cm max. Výška 2m, děti do 15let pouze s doprovodem rodičů, max. váha 100kg

Oblečení:

koule je neprodyšná, nepropouští vodu, doporučuje se lehké oblečení, plavky, co nejjednodušší a sportovní obuv

Kdy rezervovat:

min. 2 týdny předem


CENA ...2490,- Kč

Objednat:

email: info@prestigeadventure.cz  |  tel.: +420 777 129 747  |  objednávkový formulář


Obdarovaný či zájemce si sám rezervuje datum na tel. čísle nebo emailu uvedeném na dárkovém poukazu nebo na našich webových stránkách.
Dárkové poukazy jsou na jméno, tedy jsou nepřenosné a max. platnost je 6 měsíců od data vystavení. Veškeré změny jsou v kompetenci vystavovatele voucheru, tj. Agentura prestige adventure.