Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

flash

vyberte si zážitek

Lezení a slaňování

lezeni

Horolezci, horolezkyně, horolezčata...Horolezectví patří mezi sporty, které vás dokážou chytit za srdce jako máloco jiného. Ale než se pustíte do dobývání alpských a dalších nebezpečných vrcholků, musíte vědět, jak na to. Ideální příležitostí k prvním krůčkům jsou krušnohorské skalky, vhodné i pro úplné začátečníky.
Pod svá ochranná křídla si vás vezme profesionální instruktor, počítat můžete i se zapůjčením přilby, úvazků a dalšího nezbytného vybavení.Vyzkoušejte si jaké to je být horolezcem. Pod dohledem profesionála si budete moci po krátké instruktáži vyzkoušet jaké to je zdolat skálu jako pravý horolezec.

Co darujete:

Darujte sobě nebo svým blízkým, několikahodinový zážitek v podobě lezení a slaňování skal, hor či stěn.

Cena zahrnuje:

Instruktáž, zapůjčení kompletního horolezeckého vybavení, instruktor, 2-6h lezení a slaňování (doba se odvíjí od počtu osob)

Cena nezahrnuje:

Dopravu, občerstvení ,pojištění (dopravu lze zajistit!!!)

Zdravotní stav:

Dobrý, nedoporučuje se osobám s problémy páteře

Sezónnost, počasí:

jaro-podzim

Počet osob:

1 a více

Speciální předpoklady:

-

Oblečení:

Sportovní

Kdy rezervovat:

min. 1-2 týdny předem

CENA:
1 osoba... 1000,- Kč
2 a více osob... 700,- Kč/osoba

Objednat:

email: info@prestigeadventure.cz  |  tel.: +420 777 129 747  |  objednávkový formulář


Obdarovaný či zájemce si sám rezervuje datum na tel. čísle nebo emailu uvedeném na dárkovém poukazu nebo na našich webových stránkách.
Dárkové poukazy jsou na jméno, tedy jsou nepřenosné a max. platnost je 6 měsíců od data vystavení. Veškeré změny jsou v kompetenci vystavovatele voucheru, tj. Agentura prestige adventure.