Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

flash

vyberte si zážitek

Let vrtulníkem

Vrtulnik

Letadlem dnes létá téměř každý, ale vrtulníkem?Tím se může chlubit jen málokdo. Zkuste to i vy, odlepit se od země na palubě amerického vrtulníku Robinson R-44, jehož rychlost je až 200 km/h, maximální dokonce 240 km/h. Let probíhá v klimatizovaném vrtulníku 150m nad zemí. Vrtulník je skvělý pro letecké snímkování a filmování, takže si s sebou určitě vemte foťák nebo kameru! Do vrtulníku se vejdou 3 lidé a pilot, takže můžete tento úžasný zážitek prožít se svými přáteli. To si nesmíte nechat ujít! Není problém vám vrtulník přistavit klidně i na vámi určené místo.....

Co darujete:

Let vrtulníkem typu R-44 – Robinson, řízený zkušeným a pečlivě vybíraným pilotem. Obdarovaný projde krátkou instruktáží a poté již může vychutnávat ten neopakovatelný zážitek z výšky na palubě americkéhov vrtulníku.

Vyberte si 1 z výletů „VRTULNÍKEM DO POHÁDEK“:

1. Malý okruh „tom a jerry“... 2500,-/3 osoby/10min
V pohodlí klimatizovaného vrtulníku uvidíte vily H. Vondráčkové, J.Rosáka. Zb. Merunky, doupata Říteckých milionářů, poutní místo Skalka u Mníšku pod Brdy, s barokním kostelíkem sv.Máří Magdaleny, poustevnou a křížovou cestou a nádherné údolí berounky.


2. Střední okruh „Garfield“... 4500,-/3 osoby/16min
Kromě zajímavostí malého okruhu se navíc podíváte na bývalou ruskou raketovou základnu vn prostředí krásných brdských lesů, Dobříš a jeho zámek s úchvatnou francouzskou zahradou.


3. Velký okruh „Shrek“... 6300,-/3osoby/25min
Shlédnete vše, co nabízí střední a malý okruh, ale ještě bývalý luxusní „bunkr“ R.Krejčíře v Černošicích, údolí Berounky až ke starobylému hradu Karlštejn, lomy Malá a Velká Amerika, golfové hřiště Karlštejn

Cena zahrnuje:

Výše popsané výlety dle výběru, nebo si vymyslete vlastní výlet vrtulníkem, jeho dobu, počet osob, které se po 3 mohou vystřídat (během 1 letové hodiny lze vystřídat cca 15osob)

Jedna minuta letu stojí 250,-, takže dle vašeho přání vám umožníme mnoho minut maximálního adrenalinu+15 min instruktáž

Cena nezahrnuje:

pojištění, občerstvení,dopravu (dopravu lze zařídit!!!)

Zdravotní stav:

dobrý, není vhodné pro kardiaky

Sezónnost, počasí:

celoročně, ideální teplé měsíce, vrtulník je klimatizovaný

Počet osob:

1 až 21

Speciální předpoklady:

min. doporučená doba letu je 8 min., optimální doporučená doba 12-25min

Oblečení:

pohodlné

Kdy rezervovat:

min. 2 týdny předem


CENA:
1 minuta letu... 250,-
optimálních 12-25 min... 3000,- až 6250,-
1 letová hodina... 15000,-
  • Přelet vrtulníku se vypočítá dle km (pokud si zamluvíte více hodin létání, je přelet levnější) Praha-K.Vary cca 30 min přelet
  • na výlety pro méně než 3osoby poskytujeme 10%slevu
  • všechny okruhy startují z Řitky u Prahy
  • Možnost vrtulníkem dopravit nevěstu a ženicha přímo na obřad, hostinu atd.

Objednat:

email: info@prestigeadventure.cz  |  tel.: +420 777 129 747  |  objednávkový formulář


Obdarovaný či zájemce si sám rezervuje datum na tel. čísle nebo emailu uvedeném na dárkovém poukazu nebo na našich webových stránkách.
Dárkové poukazy jsou na jméno, tedy jsou nepřenosné a max. platnost je 6 měsíců od data vystavení. Veškeré změny jsou v kompetenci vystavovatele voucheru, tj. Agentura prestige adventure.