Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

hobby

vyberte si zážitek

Star dance akademy

Tanec

Lekce tance na profesionální úrovni. Díváte se s obdivem na pořad Bailando nebo dance akademy, kde jsou naše televizní hvězdy schopny se naučit všechny druhy tance na takové úrovni, že se nestačíte divit a obdivovat je? Zkuste si to i vy? Věřte, že i ve vás tkví skrytý talent a že tanec vám přinese něco neočekávaného. Váš život to zcela změní, budete se cítit nádherně a to, co se naučíte vám už nikdy nikdo nevezme.

Co darujete:

6 soukromých hodin profesionálního tance pod vedením profesionálů, kteří z vás udělají hvězdu parketů. Toto je velice vhodný dárek i pro kamarádku či vaši dceru, která se chystá na soutěž krásy nebo na jinou podobnou soutěž. Vaše taneční vystoupení by mohlo pak být skvělým překvapením pro vaše rodiče, prarodiče, partnera či pro vaše děti.

Cena zahrnuje:

6 hodin školy tance, kurz může být i specificky zaměřen na druhy tanců dle vašeho přání. Na výběr je z mnoha žánrů: swing, rokenrol, boogie-woogie, twist, country, line dance, salsa, merengue, bachata, reaggeton, tango a orientální tance.

Cena nezahrnuje:

dopravu, taneční oblečení, obuv (lze koupit přímo v tanečním sále), rovněž si na překvapení lze kostým za poplatek vypůjčit přímo od vašich tanečních instruktorů

Zdravotní stav:

dobrý

Sezónnost, počasí:

celoročně

Počet osob:

1 a více

Speciální předpoklady:

-

Oblečení:

vhodné na tancování +vhodná obuv

Kdy rezervovat:

min. 2 týdny předem


CENA:
3550,- Kč (za 6 soukromých hodin pro 1 osobu)

Objednat:

email: info@prestigeadventure.cz  |  tel.: +420 777 129 747  |  objednávkový formulář


Obdarovaný či zájemce si sám rezervuje datum na tel. čísle nebo emailu uvedeném na dárkovém poukazu nebo na našich webových stránkách.
Dárkové poukazy jsou na jméno, tedy jsou nepřenosné a max. platnost je 6 měsíců od data vystavení. Veškeré změny jsou v kompetenci vystavovatele voucheru, tj. Agentura prestige adventure.