Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

flash

vyberte si zážitek

Kurzy pro rodiče a děti

Kurzy_deti

Darujte celou škálu nápadů na vyplnění volného času dítěte a rodiče. Nabízíme vám řadu kurzů, které ocení nejen maminky, ale i tatínkové. Naučíte se jak s dětmi zacházet, manipulovat, dozvíte se důležité informace o kojení, tyto kurzy ocení i vaše miminka a batolátka.

Co darujete:

1. Kurz klub rodičů a dětí
Darujte kurz jehož obsahem jsou básničky, říkanky, písničky, pohádka, cvičení, tvoření, hry, svačinka, kurz je pro rodiče s dětmi od 2-3let.
Kurz začíná vždy začátkem září a začátkem ledna. Délka 1lekce je 60min

2. Kurz manipulační techniky
získání informací o potřebách a možnostech  dítěte s ohledem na jeho psychomotorický vývoj, o zásadách správné manipulace, o chování, předávání, otáčení a oblékání dítěte, nácvik poloh k odpočinku, sociálnímu kontaktu, kojení, odstříkávání. To vše v domácím prostředí. Vhodné pro čerstvé maminky s miminkem od 0-6měsíců.

3. Kurz poprvé bez mámy
Voucher na 1 nebo 10 kurzů, které si můžete vybírat dle vašeho uvážení. Náplní kurzů je veselé hraní, cvičení, výtvarničení a svačinku v malém kolektivu v příjemném prostředí. Kurz pro děti bez rodičů (od 2,5 do 4 let) , kurz běží každou středu a pátek vždy od 9.00-12.00. Objednat stačí pouze 3dny předem.

4. Kurz hrátky s batolátky
1 celý kurz, jehož obsahem jsou básničky, říkanky, písničky, pohádka, cvičení, tvoření, hry, svačinka
(pro rodiče s dětmi od 1roku do 2let), kurzy začínají vždy na začátků září a na začátku ledna, délka 1lekce-60min. Zde je nutné rezervovat min 1 měsíc předem.

5. Kurz Play Wisely
Ojedinělý zcela nový program pro miminka a batolátka. Vzdělávání hrou tváří v tvář s použitím speciálních výukových karet. Play Wisely pomáhá „aktivovat & naladit“ všechny mozkové buňky pro jejich optimální činnost. Dětem velmi snadno vykouzlí úsměv na tváři a maminkám svou přítomností u nespočtu rozvíjejících aktivit pomáhá lépe poznat jejich dítě v oblasti učení se, poznávání, jazykových a pohybových dovedností. Play Wisely je hra, pohyb, poznání a radost. Vhodné pro děti od 4 do 36 měsíců. Cena zahrnuje registrační poplatek, rodičovskou příručku o programu Play Wisely lekce jsou 4x30min. Termíny lekcí po individuální domluvě.

6. Poradna laktační konzultantky
získání informací a praktický nácvik kojení, odsávání, odstavování, polohování miminka a to vše v domácím prostředí. Tato poradna je vhodná pro maminky, které kojí, chtějí kojit, nebo již chtějí s kojením skončit. Termín je možné si domluvit kdykoliv, nutná telefonická domluva.

7. Kurz dětské masáže a aromaterapie
kurz, jehož obsahem jsou základy aromaterapie, aromalékárnička, masáž celého tělíčka, kurz lze provádět i přímo u vás doma v domácím prostředí, nebo při min 2 zájemcích je kurz prováděn přímo v mateřském centru. Kurz zahrnuje 3dvouhodinové lekce

Cena zahrnuje:

1 kurz -dle výše popsaných

Cena nezahrnuje:

dopravu (dopravu lze zajistit!!!)

Zdravotní stav:

dobrý

Sezónnost, počasí:

vždy v termínech kurzů jež jsou výše popsané

Počet osob:

2 a více (děti a rodiče)

Speciální předpoklady:

věk dětí vždy odpovídající požadavkům jednotlivých kurzů

Oblečení:

pohodlné, přezůvky s sebou

Kdy rezervovat:

není-li uvedeno jinak, vždy min 2 týdny předem

CENA:

Kurz klub rodičů a dětí... 900,- Kč
Kurz manipulační techniky... 500,-Kč/h
Kurz poprvé bez mámy... 1x... 150,- Kč
10x... 1500,- Kč
Kurz hrátky s batolátky... 900,- Kč
Kurz Play Wisely... 2800,- Kč
Poradna laktační konzultantky... 500,- Kč/h
Kurz dětské masáže a aromaterapie....společná v MC... 900,- Kč
individuální doma... 1700,- Kč


Objednat:

email: info@prestigeadventure.cz  |  tel.: +420 777 129 747  |  objednávkový formulář


Obdarovaný či zájemce si sám rezervuje datum na tel. čísle nebo emailu uvedeném na dárkovém poukazu nebo na našich webových stránkách.
Dárkové poukazy jsou na jméno, tedy jsou nepřenosné a max. platnost je 6měsíců od data vystavení. Veškeré změny jsou v kompetenci vystavovatele voucheru, tj. Agentura prestige adventure.