Prestige Adventure - prestižní zážitky

Navigace:

flash

vyberte si zážitek

Thaiské masáže pro těhotné maminky

Masaze pro tehotne

Těhulky a maminky potřebují hýčkat a rozmazlovat, tělo ženy během těhotenství prochází velkými změnami, těhotmá žena má neustále problém se zády nebo s nohami, rovněž maminky si zaslouží masáže po neustálém nošení kočárku, miminka, nákupu atd.

Co darujete:

Protože těhulky nesmějí chodit na klasické masáže, máme pro ně speciální masáže právě pro těhotné. V překrásném prostředí thaiského salónu, nebo klidně i u vás doma udělá profesionální thaika vaší těhulce nebo mamince masáž o které jistě snila.

Pregnancy Massage

Prenatální relaxační masáž je ideálním způsobem jak ulehčit nastávajícím maminkám jejich nové poslání. Thajská masáž blahodárně působí na zdraví a tvoří lepší podmínky pro plod i maminku. Pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a pocity nevolnosti, posiluje funkci kloubů a svalů zejména v namáhané oblasti zad, zlepšuje cirkulaci krve, zlepšuje spánek, snižuje stress a napětí, a zlepšuje tok kyslíku a živin k dítěti.

Healthy mum Massage

Tradiční thajská masáž vhodná pro maminky po porodu pomáhá unavenému tělu zregenerovat a vrátit se do původního kondice v krátké době. Snižuje stres, prospívá tvorbě mléka a cirkulaci krve, regeneruje dělohu a tím usnadňuje hubnutí, pomáhá relaxovat unavenému svalstvu od nošení dítěte zejména v oblasti ramenou a krku, pomáha vyhlazení bříška a má zdravé účinky na žaludeční svalstvo namáhané běhěm těhotenství.

Cena zahrnuje:

1x masáž dle výběru pro těhulky nebo maminky dle doby trvání

Cena nezahrnuje:

dopravu

Zdravotní stav:

dobrý

Sezónnost, počasí:

celoročně

Počet osob:

2 a více (děti a rodiče)

Speciální předpoklady:

v případě, že si přejete masáž provést u vás doma, účtujeme si příplatek 1000,-

Oblečení:

pohodlné

Kdy rezervovat:

min 1 - 2 týdny předem předem

CENA:

Pregnancy massage... 1590,- Kč
Healthy mum Massage... 1590,- Kč


Objednat:

email: info@prestigeadventure.cz  |  tel.: +420 777 129 747  |  objednávkový formulář


Obdarovaný či zájemce si sám rezervuje datum na tel. čísle nebo emailu uvedeném na dárkovém poukazu nebo na našich webových stránkách.
Dárkové poukazy jsou na jméno, tedy jsou nepřenosné a max. platnost je 6měsíců od data vystavení. Veškeré změny jsou v kompetenci vystavovatele voucheru, tj. Agentura prestige adventure.